241027-Westmalle

28-10-2024     Westmalle       12km
 
Soms gaat het om de rust in je hoofd en niet om de km’s. Na een week zorgen voor de kleinkinderen en een paar uur opruimen en wassen had ik geen zin meer in kijken naar herfstmarathons. Met Jan Brosens in Westmalle 12km stappen in het zonnetje geeft meer rust.
 
Om half 12 in Wortel en net na 12 uur in de startzaal in Westmalle. Frans van de Berg en Jan Ockens zijn al klaar en wij moeten nog beginnen. Een vreemd gevoel. Dan op pad.
 
Eerst richting Oostmalle over landwegen en door het bos. Na ruim 6 km is er rust. Ik eet soep en brood. Lekker en mijn honger is verdwenen. Na de rust weer terug naar de start. Net na 3 uur zijn we er. Na een drankje naar Wortel (de friet was lekker) en dan naar huis.
 
Lekker gelopen en weer tot rust gekomen.

IMG_0218IMG_0219